Paslaugos

Komunikacijos ir organizacijos veiklos strategijos darna

Originalios formos

Kokybiškas turinys

Tikslingi komunikacijos kanalai

Rezultatas, kuris džiugina

Mūsų misija – teikti į rezultatus orientuotas paslaugas. „23:45 agency“ profesionalų komandai svarbu:

Ryšiai su žiniasklaida

Korporatyvinė komunikacija

Vidinė komunikacija

Komunikacija socialiniuose tinkluose

Krizių valdymas

Prekės ženklų komunikacija

Asmeninė komunikacija

Užmezgame dialogą su jums svarbiomis auditorijomis. Rengiame kokybišką turinį ir generuojame naujas idėjas, nuolat sekame naujienas ir plečiame kontaktų ratą tam, kad jūs tradicinėje medijoje būtumėte pastebėti.

Apjungdami išorinės ir vidinės komunikacijos veiksmus, kuriame ilgalaikę jūsų įmonės reputaciją, stipriname identitetą bei siekiame įtvirtinti pozityvų įmonės įvaizdį viešojoje erdvėje.

Padedame išlaikyti stiprius tarpusavio ryšius įmonės viduje ir sukurti vieningą organizacijos kultūrą. Drauge randame jums tinkamą vidinės komunikacijos toną, identifikuojame priemones, bendravimo būdus ir formas.

Padedame parengti būtent jūsų organizacijai veikiantį krizių komunikacijos planą. O jei visgi tokiu iš anksto nepasirūpinote, ištikus krizei galime greitai ir profesionaliai įgyvendinti operatyvius reikiamus veiksmus ar padėti atstatant reputaciją.

Nesvarbu, ar kuriate naują prekės ženklą, ar planuojate atnaujinti identitetą, ar pristatyti niekur nematytą produktą – identifikuojame geriausius kanalus, tikslingiausias priemones ir sudėliojame nuoseklų planą, kuris padės pasiekti jūsų verslo rezultatus.

Žmonės tiki žmonėmis. Padedame formuoti asmeninį prekės ženklą, išsigryninti kryptį, pozicionavimą, identifikuoti tinkamiausius kanalus. Drauge kurdami įtraukiantį turinį lydime užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo link.


Spaudos konferencija, produkto pristatymas ar verslo renginys – suorganizuosime jį ir iškomunikuosime tikslinei auditorijai. Pasirūpinsime visomis detalėmis nuo A iki Z: scenarijumi, kvietimais, įtraukiančiu turiniu bei džiuginančiais rezultatais.


Renginių organizavimas
ir komunikacija


Nuolat stebėdami tendencijas, identifikuojame jums pačius tinkamiausius kanalus ir formas, atliekame auditą ir jūsų socialinių tinklų higieną, kuriame įtraukiantį turinį ir siekiame užsibrėžtų tikslų pačiomis efektyviausiomis priemonėmis.